Puksiirabi ja Teenused OÜ - muud teenused

1. Koostöös partneritega võimalus vedada igasugust tehnikat ja tõmmata kraavist välja ka veoautosid (rekkad) ja suuri busse. Võimalus tuua ära rasket tehnikat (veoautod ja bussid) Skandinaaviast, Venemaalt, Baltikumist, Lääne-Euroopast. Sõpradel omakorda sõbrad kohapeal Lätis, Leedus, Poolas. Partneritel väga tõsised tööriistad - veoautopuksiiri põhivintsi tõmbejõud 45T (läbi ploki 2x45T), teisel vintsil 15T .

2. Kodutalus võimalus tegeleda HOBUSTEGA: ratsutamise võimalus nii lastele kui ka täiskasvanutele treeneri käe all. Kogenumatel võimalus minna hobusega sõitma metsa iseseisvalt või grupina. Ei ole vajalik eelnev ratsutamise kogemus ja aegades on võimalik kokku leppida individuaalselt 7 päeva nädalas - suurtes tallides reeglina kindlaks määratud treeningugraafikud. Hinnad alates 9.30 EUR/h lastele ja 11.50 EUR/h täiskasvanutele. Ei ole kindlaks määratud treeninguprogrammi - igaüks teeb niipalju kui tahab ja oskab ning iga tunni pikkus individuaalselt määratletav - korraga niipalju, kui on mõistlik. Võimalus ka pakkuda hobuste majutusteenust - boksikohad hinnaklassis alates 155 EUR/kuu koos käibemaksuga (hetkel piiratud võimalused seoses väheste boksikohtade arvuga).

3. Võimalus osutada hobuste vedamise teenust kahe hobuse haagise ja Jeepiga. Sellise veo hind 0.70 EUR/km koos käibemaksuga minu kodust läbitud ringi eest.